Hopp til innhald
Martin Revheim

Ny jobb for Revheim

Går fra MIC til Sparebankstiftelsen DnB NOR.

Direktør i MIC, Martin Revheim, tiltrer 1. oktober i ny stilling som hussjef for Sparebankstiftelsen DnB NORs bygg i kvadraturen i Oslo.

De to sammenhengende bygningene i Øvre Slottsgate 3 og Tollbugata 30 overtas når leieavtalen med bankvirksomheten til DnB NOR utløper i 2014. Byggene, som er på til sammen 12 000 kvadratmeter, skal da gjøres om til et kultur- og aktivitetshus.

— Min jobb blir å jobbe sammen med mange miljøer for å utvikle hva dette bygget skal være. Vi skal lage noe som er bra for Oslo, sier Revheim.

MIC vil utlyse stillingen som direktør i den nærmeste fremtid.

MIC er eier og utgiver av Ballade.

Ledige stillinger

Relaterte saker

Kristin Danielsen

Ny direktør i MIC

Kristin Danielsen overtar etter Martin Revheim.

Flere saker

Finity

Når alt kan kombineres

Finity våger seg helt ut på stupebrettet i sine forsøk på å spille Donna Haraways tanker om mangfold. Det blir...

Oslo Filharmonien under Mellomspill konserten 23. april

Mellomspill: Veien tilbake til konsertsalen

«Mellomspill – veien tilbake» er Oslo-Filharmoniens serie med digitale livekonserter, gratis for publikum fram til podium og konsertsal igjen kan fylles.

Fra filmen For vi er gutta Foto: Norsk Filmdistribusjon / Fuglene AS

Korforbundet gir penger til menn som starter mannskor

Forbundet håper filmen For vi er gutta skal inspirere til mannskorbølge.