Nils Petter Molvær

Vestfold Festspillene 2001

Her finner du det komplette programmet til Vestfold Festspillene 2001, samt lenker til festivalen med hjemmesider.

Kalender

Lørdagsopera – Figaros bryllup (utdrag)

10/12/2022 Kl. 15:30

Oslo

Lørdagsopera – Figaros bryllup (utdrag)

10/12/2022 Kl. 15:30

Oslo

Kim, alle klokker

11/12/2022 Kl. 18:00

Oslo

UNG KVARTETTSERIE: Forventning

11/12/2022 Kl. 14.00

Oslo

Torsdag 28. juni:

22.00: Kjersti Stubø Band Horten, Teateret

Fredag 29. juni:
08.00: Åpningsforestilling Tønsberg torg
12.00: Festspillunsj m/ Gustavo Tavares Tønsberg, Kongsgården
15.00: Batmacumba Warm up Tønsberg
18.00: Vorspiel med Trio de Janeiro Horten, Sykehusbrygga
18.00: Teater Ibsen: Billenes Bryllup Nøtterøy Kulturhus
20.15: Triángulo Tønsberg, Teie Hovedgård
22.00: Fyrverkerikonsert Horten, Karljohansvern
22.00: Batmacumba Live: Mestre Ambrósio Tønsberg, :Kolon
23.30: Nachspiel med Sandefjord Storband Horten, Sykehusbrygga

Lørdag 30. juni:
10.00: Åpningsforestilling Larvik torg
12.00: Festspillunsj m/ Marit Moum Aune Tønsberg, Kongsgården
15.00: Celio de Carvalhos Lydkjøkken Horten, Sykehusbrygga
16.00: Trio de Janeiro Hof, Eidsfossfestivalen
18.00: Arne Nordheim i 70 Larvik kirke
18.00: Teater Ibsen: Billenes Bryllup Nøtterøy Kulturhus
18.00: Irish Lullabies Sande kirke
18.00: Triángulo Sandefjord, Verdensteatret
20.15: Nordland Teater: Sleepy Head Larvik, Sliperiet
22.00: Nordland Teater: Penisdialoger Larvik, Rederiet
22.00: Batmacumba Club Tønsberg, :Kolon 50
22.00: Nils Landgren og Funk Unit Horten, Sykehusbrygga
22.00: Claudio Dauelsberg Quartet Horten, Teateret
22.00: Spinn i ord over 200 år Sandefjord, Preståsen
22.00: Konsert i natten Tønsberg, Haugar Vestfold Kunstmuseum

Søndag 1. juli:
13.00: Kom ku, kom kalv Andebu, Trollsvannstua
18.00: Det Syng: Haugtussa Stokke, Bokemoa
18.00: Arne Nordheim i 70 Tønsberg, Slagen kirke
19.00: Capoeirashow: Capoeira na Neve Horten kino
20.15: Byvandring i Elias Kræmmers fotspor Svelvik sentrum
20.15: Palle Mikkelborg: «SONG..Tread Lightly» Sandefjord, Hjertnes Amfi
20.15 Nordland Teater: Sleepy Head Larvik, Sliperiet 120
22.00: Batmacumba Club Tønsberg, :Kolon
22.00: Nordland Teater: Penisdialoger Larvik, Rederiet

Mandag 2. juli:
12.00: Festspillunsj m/ Kjeld-Willy Hansen Tønsberg, Kongsgården
18.00: Barnetime m/ Mathis Mathisen Tønsberg, Tollboden
18.00: Irish Lullabies Andebu, Høyjord stavkirke
20.15: Ao Amigo Tom Sandefjord, Hjertnes
20.15: Teater Ibsen: Ondskapen Tønsberg, Vestfold fylkesmuseum
20.15: Det Syng: Haugtussa Våle kirke
22.00: Batmacumba Chill-out Tønsberg, :Kolon
22.00 Kalde Hender: Et vandreteater Tønsberg sentrum

Tirsdag 3 Juli:
12.00: Festspillunsj m/ Palle Mikkelborg Tønsberg, Kongsgården
18.00: Barnetime m/ Anne Helgesen Tønsberg, Tollboden 50
19.00: Irish Lullabies Larvik, Herregården 160
20.15: Oslo Strykekvartett Holmestrand, Botne kirke
20.15: Nationaltheatret: Genanse og verdighet Nøtterøy Kulturhus
20.15: Teater Ibsen: Ondskapen Svelvik, Fossekleiva
20.15 Rosa Passos e Grupo Sandefjord, Verdensteatret
21.00: Claudio Dauelsberg Quartet Larvik, Kafe Kurth
22.00: Batmacumba Chill-out Tønsberg, :Kolon
22.00 Kalde Hender – et vandreteater Tønsberg sentrum

Onsdag 4. juli:
12.00: Festspillunsj m/ Claudio Dauelsberg Tønsberg, Kongsgården
12.00: Celio de Carvalhos Lydkjøkken Svelvik, Samfunnshuset
12.00: Barnetime m/ Lise Knutsen Tønsberg, Tollboden
14.00: Bossacruise med Duo de Janeiro Tønsberg
18.00: Viva Brasil! Tønsberg, Slottsfjellet
20.15: Grieg Trio Sandefjord, Verdensteatret
22.00: Kalde Hender – et vandreteater Tønsberg sentrum
23.00: Batmacumba Chill-out Tønsberg, :Kolon
23.00: Blåstry: Et folkemusikalsk mestermøte Sandefjord kirke

Torsdag 5. juli:
12.00: Festspillunsj m/ Tom Lund og Triztan Vindtorn Tønsberg, Kongsgården
18.00: Barnetime m/ Stein E. Lunde og Terje Johannesen Tønsberg, Tollboden
18.00: Odd Børretzen og Lars Martin Myhre Lardal, Kjærrafossen
20.15: Nationaltheatret: Genanse og verdighet Nøtterøy Kulturhus
20.15: Trio de Janeiro m/ venner Svelvik, Sentrumskolen
20.15: Wagner Tiso & Rio Cello Ensemble Sandefjord, Verdensteatret
20.15: Grieg Trio og Oslo Strykekvartett Tjøme kirke
22.00: Håvard Bakke leser fra Hvite Niggere Larvik, Cafe Feyer
22.00: Det spøker! Sande, Kommunelokalet
22.00: Kalde Hender: Et vandreteater Tønsberg sentrum
22.00: Batmacumba Live: Andrea Marquee Band Tønsberg, :Kolon
23.00: Blåstry: Et folkemusikalsk mestermøte Nøtterøy kirke

Fredag 6. juli :
12.00: Festspillunsj m/ Thesbieteatret Tønsberg, Kongsgården
15.00: Duo Gvito Horten, Kihlegalleriet
18.00: Barnetime m/ Anette Diesen Tønsberg, Tollboden
18.00: Frokost i det grønne Stokke, Bokemoa
20.15: Trio de Janeiro m/ venner Holmestrand, Bache Bar
20.15: Triakel Larvik, Damvann
20.15: Sturm und Drang Ramnes, Stange Gjestegård
20.15: Morten Gunnar Larsen Tønsberg, Teie Hovedgård
22.00: Det spøker! Sande, Kommunelokalet
22.00: Rikard Wolff: «Récital Barbara» Sandefjord, Verdensteatret
22.00 Kalde Hender – et vandreteater Tønsberg sentrum
22.00: Batmacumba Club: Samba till dawn Tønsberg, :Kolon

Lørdag 7. juli:
04.15: Nils Petter Molvær: Soloppgangskonsert Tjøme, Verdens Ende
14.00: Barnetime m/ Anne Grete Hollup Tønsberg, Tollboden
15.00: Sturm und Drang Larvik, Herregårdshaven
15.00: Håvard Bakke leser fra Fugledansen Stavern, Selmas Have
18.00: Bossacruise med Duo de Janeiro Tønsberg, D/S Kysten

For å kommentere og diskutere artikkelen må du være logget inn på Facebook. Dersom du har en mening du ikke får postet her kan du alltid sende oss en e-post.

Stillinger

Treblåslærer

Hemnes Kulturskole

Prosjektmedarbeider i Bodø

Musikkontoret Nord

Daglig leder

Sørnorsk jazzsenter

Hold deg oppdatert

Meld deg på vårt nyhetsbrev