Klubbdagen 2008 finner sted tirsdag 5. august og inneholder rundt 90 band på over 25 scener.

Øya_logo08

Øyafestivalen melder at publikum med fullt festivalpass kommer gratis inn på alle konsertene tirsdag 5. august.

Dette er det fulle programmet til Øya klubbdag den 5. august.

13TH FLOOR CLUB PÅ PIGALLE
21.00 – Peter Berry & The Shake Set

BLÅ
20.00 – Andreas Ulvo & Hanna Gjermundrød
20.45 – Mari Kvien Brunvoll
21.25 – Droolian & Kornstad
22.05 – Lasse Passage/Blokk 5
22.45 – Now We’ve Got Members
23.30 – Nils Bech
00.10 – Koppen

DATTERA TIL HAGEN
18.00 – Studiolive
19.00 – EstherOrkester
20.00 – The Captain & Me
21.00 – Magnus Hængsle
22.00 – Kakkmaddafakka

ELDORADO
17.00 – Hope I Die Virgin
18.15 – Maldonado
19.30 – LoveOctopus

ELM STREET
21.30 – Olivia And The Adventures
22.15 – Dobermann Cult (SE)
23.00 – Anything 4 Money
23.45 – Samfunnshelvete
00.30 – The Last Rock’n’Roll Band (NO/UK)

GAMLA
21.00 – Seven
22.00 – Bazooka Boppers
23.00 – Döden
00.00 – The Heretics

GARAGE
21.30 – Syntax Terrorkester
22.15 – YTO
23.00 – Shining

GLORIA FLAMES
21.00 – Senit
22.00 – FORK
23.00 – Turdus Musicus

INTERNASJONALEN
17.00 – X-Queen Of The Astronauts
18.00 – Le Corbeau
19.00 – Best of GoNorth – TBA
20.00 – Frode Fivel
21.00 – Black Drones
22.00 – Bonk

JOHN DEE
21.15 – Petter Carlsen
21.45 – Rockettothesky
23.00 – Matias Tellez

KAMPEN BISTRO
22.30 – Null$katte$nylterne

KAOS
20.00 – The Firefly Effect
21.00 – Macho Savant
22.00 – Lady Moscow

LAST TRAIN
23.00 – Like Rats From A Sinking Ship
00.00 – Bungalow Ranchstyle

MIR
20.00 – Hermit
21.00 – Dacianos
22.00 – Youth Pictures Of Florence Henderson

MONO
21.00 – Kira Kira (IS)
21.50 – Maribel
22.40 – The Megaphonic Thrift
23.30 – Overraskelse

MÅNEFISKEN
20.00 – Girl From Saskatoon
21.00 – Oddpopp
22.00 – Marie-Josee Houle m/band (CA)
23.00 – Lost At Sea
00.00 – Ørken

PALACE GRILL/SKAUGUM
20.00 – American Suitcase
21.00 – Wonderfools
22.00 – Caddy

PARKTEATRET
21.15 – Sirens And Us
22.15 – Spirits Of The Dead
23.15 – Brut Boogaloo

REVOLVER
21.30 – CCTV
22.30 – My Little Pony
23.30 – The Alexandria Quartet

SKURET
22.00 – LoFiMan
23.00 – Nomber 5s
00.00 – Hiawata!

SOUND OF MU
20.00 – Cerrato
21.00 – Children And Corpse Playing In The Streets
22.00 – Empty Bottles Broken Hearts

SPIRIT/SUBSCENE
21.00 – Cables
22.00 – Kalashnikov

VERKSTEDET
19.00 – I Was A King
20.15 – VOM
21.15 – Simon Says No!
22.15 – Francis Bull
23.15 – Merlin
00.15 – Pow Pow

THE VILLA
23.00 – Ost & Kjex
00.00 – Matthew Styles & Dinky (UK/CL)

ØSTKANTEN BLUESKLUBB PÅ HERR NILSEN
18.00 – Bedrock Bluesband
19.30 – Silver Street
21.00 – Hasse Farmen & band
22.30 – Barbarian Twins
24.00 – Vidar Busk

Dette i følge en pressemelding fra Øyafestivalen.

Publisert:

Del: